Co znamená pojem “volná krabice”?

Co je to “volná krabice”?

Jsou to skladové prázdné dodávky (platformy) určené k okamžité rezervaci a následné dostavbě. To znamená, že Rakar, nebo výrobce vestaveb Megamobil má nasmlouvané a již vyrobené od Peugeota, Fiata, MANa a nebo VW nějaké prázdné krabice v nějakých barvách (barvy vždy uvádím), do kterých může během několika týdnů vyrábět vestavbu, kterou si nakonfigurujete podle svého uvážení. Zkrátí se tak mnohomesíční dodací lhůta dodání obytného vozu na cca. dvouměsíční.
Tyto volné krabice nabídne občas MegaMobil svým MM dealerům a kdo dřív zareaguje, toho je. No a toto já na stránkách okamžitě prezentuji jako nabídku volných krabic. Nově od roku 2020 i my jako dealeři pro ČR nakupujeme občas sami svoje krabice od Fiat CZ.
Nabídku volných krabic budeme uvádět vždy tady v aktualitách, abyste na ni mohli okamžitě reagovat. Většinou bývají během pár dnů rozebrané. Chcete-li mít obytný vůz do dvou měsíců doma na dvoře, stačí zareagovat a zavolat nám o jakou krabici máte zájem. Zablokuji vám volnou krabici, a během následujícího týdne si do ní společně nakonfigurujeme obytný vůz dle vašeho přání, kterou během pár dní začnou vyrábět a… Vaše vysněné auto máte za pár měsíců před barákem.