Pozvánka na veletrh Caravaning Brno 2021

Jako každý rok* vás zveme na výstavu obytných vozů a karavanů, která se letos koná opět na brněnském výstavišti v termínu 20. – 24. 10. 2021.

Budou zde prezentovány novinky v oboru, máte možnost přímého porovnání různých vozů a hlavně kvalitu jejich zpracování. Většinu vozidel je možné si projít a osahat nebo alespoň z různých dálek vidět jestli jsou podobná tomu čím se prezentují v katalogu. Zde platí: Čím blíže vás k vozu pustí, tím spíše se katalog shoduje s realitou a nejedná se jen o načančané blyštivé povozy, které lahodí hlavně oku.

Samozřejmě tam najdete i naši firmu Rakar s obytnými vestavbami MegaMobil. Budeme se těšit na vaši návštěvu, dotazy i poznatky v pavilonu V na stánku č. 45. Budeme připraveni v plné sestavě s tou nejlepší náladou a kompletními informacemi o naší slovinské značce, jejímiž jsme pořád výhradními distributory pro celou ČR. Pokud byste nás nemohli najít, poznáte nás podle zeleného koberce, zelených informačních puntíků na vozech a hlavně podle očividného zateplení všech dodávek, které jde poznat už při průchodu uličkou. Pokud máte zájem o volné vstupenky na veletrh, neváhejte nás oslovit na emailu nebo na facebooku, kde bude samostatný příspěvek podobný tomuto.

* který není zapsán v kalendáři hromadných akcí černým písmem jako rok 2020