Pozvánka na veletrh Caravaning Brno 2021

Jako každý rok* vás zveme na výstavu obytných vozů a karavanů, která se letos koná opět na brněnském výstavišti v termínu 20. – 24. 10. 2021.

Budou zde prezentovány novinky v oboru, máte možnost přímého porovnání různých vozů a hlavně kvalitu jejich zpracování. Většinu vozidel je možné si projít a osahat nebo alespoň z různých dálek vidět jestli jsou podobná tomu čím se prezentují v katalogu. Zde platí: Čím blíže vás k vozu pustí, tím spíše se katalog shoduje s realitou a nejedná se jen o načančané blyštivé povozy, které lahodí hlavně oku.

Samozřejmě tam najdete i naši firmu Rakar s obytnými vestavbami MegaMobil. Budeme se těšit na vaši návštěvu, dotazy i poznatky v pavilonu V na stánku č. 45. Budeme připraveni v plné sestavě s tou nejlepší náladou a kompletními informacemi o naší slovinské značce, jejímiž jsme pořád výhradními distributory pro celou ČR. Pokud byste nás nemohli najít, poznáte nás podle zeleného koberce, zelených informačních puntíků na vozech a hlavně podle očividného zateplení všech dodávek, které jde poznat už při průchodu uličkou. Pokud máte zájem o volné vstupenky na veletrh, neváhejte nás oslovit na emailu nebo na facebooku, kde bude samostatný příspěvek podobný tomuto.

* který není zapsán v kalendáři hromadných akcí černým písmem jako rok 2020

 

Provozovna

Panina zahrádka 661
270 51  Lužná u Rakovníka

GPS: 50.1206489N, 13.7819544E

Otevřeno

Po - Pá 9:00 - 17:00
So - Ne včelařím

Jiná doba návštěvy u nás po dohodě.

Prodej ojetých vozů

logo RAkar s.r.o.

Půjčovna obytných vozů

logo půjčovny RAkaravan

2018 - 2023 © megamobil.cz - Všechna práva vyhrazena.