Report ze stuttgartského veletrhu 2020

Osobně jsem se za Českou republiku a především za Megamobil jako produktový specialista zůčastnil veletrhu volného času ve Stuttgartu 11.01. až 19.01.2020. Vystavovali jsme zde na 252 metrech čtverečních celých 9 dnů, všech našich 6 modelů. Mohu prohlásit, že jsem se po 9 dnech od rána do večera neskutečně těšil na konec a když v neděli 19.01.2020 v 18.00 hod padla zavíračka, všichni na všech autech zmáčkli klakson a na nás padla úleva. Troubení několika set aut bylo prý slyšet až do samotného Stuttgartu. Nachodil jsem zde celkem 140 kilometrů, zhubnul o 5 kilo a vyšperkoval zase trošku němčinu.
Pro Megamobil měl veletrh obrovský úspěch a prodali jsme zde několik desítek aut především do DE. Prodali se také veškeré volné krabice připravené k zástavbě. Toto ale také znamená, že jsme zaplnili výrobní kapacitu Megamobilu až do září 2020. Mezi námi  dealery MM tedy začíná být boj o jakékoli volné vozidlo a proto se snažím mít alespoň nějaké kousky skladem, abych měl vůbec co nabídnout k okamžitému prodeji. Objednávky ale fungují standardně.
Nyní jsem již v Čechách a pomalu se začínáme připravovat na pražský veletrh FOR Caravan Praha 13.03.2020 až 15.03.2020 , kam vás tímto všechny zvu. Pokud jste to dočetli až sem, za odměnu pro vás máme do Prahy volňásky. Přihlašte se mi o ně na info@rakar.cz a kolik nám jich bude přiděleno, tolik jich rozdáme. Na každého se určitě nedostane. Pokud na Vás nevyjdou, tak nezoufejte kupte si je na kase a až najdete náš stánek Megamobilu, odměníme vás jinak. Ještě ale nevíme jak.  Původně jsme mysleli, že to bude polibek na čelo od “paní ředitelové”, ale vzhledem k moribundusu, který se k nám řítí z Asie to budeme muset  přehodnotit. Je také otázkou, zda by to “paní ředitelová” schválila, páč jsme jí to ještě neřekli. :-))
Za Megamobil vás všechny zdravím já, Jiří Mayer tel. 608965069