Zrušený veletrh FOR Caravan Praha 2020

-

Vážení přátelé.
Na základě rozhodnutí bezpečnostní rady státu byl zrušen For Caravan Praha 2020.
Podařilo se nám pro vás naskladnit pro letošní sezonu všechny modely nových, nejetých Megamobilů v různých barvách a provedeních a tímto zveme všechny zájemce o obytné vestavby Megamobil k nám na firmu do Lužné u Rakovníka na nezávazné individuální prohlídky vozidel, konzultace a  zkrátka vše minimálně jako kdybychom byli na veletrhu. Velkou výhodu vidím v tom, že si na vás uděláme mnohem více času než na výstavě a můžeme vše probrat v klidu v zázemín naší rodinné firmy. Jaro se blíží, a tak neváhejte s výběrem nového člena rodiny. „Veletržní slevy“ jsme po dohodě s dodavatelem nyní připraveni nabídnout jednoduše i u nás na dvoře.
Rozhodnutí státu o okamžitém zákazu všech velkých akcích naprosto chápeme i přesto, že se již několik týdnů na For Caravan připravujeme a nainvestovali jsme do něj mnoho energie i finančních prostředků, ale zdraví je zkrátka přednější než cokoli jiného. Dokonce i s tímto rozhodnutím vlády  souhlasíme, neboť by nám takto masová akce v této době přišla vyloženě pěst na oko a osobně jsem měl sám strach vystavit celou svoji rodinu tomuto nebezpečí.
Zveme Vás tedy všechny k nám na firmu, kam žádný virus nemíří. Případný zájem můžete konzultovat telefonicky na mém telefonu 608965069