Zrušený veletrh FOR Caravan Praha 2020

Vážení přátelé.
Na základě rozhodnutí bezpečnostní rady státu byl zrušen For Caravan Praha 2020.
Podařilo se nám pro vás naskladnit pro letošní sezonu všechny modely nových, nejetých Megamobilů v různých barvách a provedeních a tímto zveme všechny zájemce o obytné vestavby Megamobil k nám na firmu do Lužné u Rakovníka na nezávazné individuální prohlídky vozidel, konzultace a  zkrátka vše minimálně jako kdybychom byli na veletrhu. Velkou výhodu vidím v tom, že si na vás uděláme mnohem více času než na výstavě a můžeme vše probrat v klidu v zázemín naší rodinné firmy. Jaro se blíží, a tak neváhejte s výběrem nového člena rodiny. “Veletržní slevy” jsme po dohodě s dodavatelem nyní připraveni nabídnout jednoduše i u nás na dvoře.
Rozhodnutí státu o okamžitém zákazu všech velkých akcích naprosto chápeme i přesto, že se již několik týdnů na For Caravan připravujeme a nainvestovali jsme do něj mnoho energie i finančních prostředků, ale zdraví je zkrátka přednější než cokoli jiného. Dokonce i s tímto rozhodnutím vlády  souhlasíme, neboť by nám takto masová akce v této době přišla vyloženě pěst na oko a osobně jsem měl sám strach vystavit celou svoji rodinu tomuto nebezpečí.
Zveme Vás tedy všechny k nám na firmu, kam žádný virus nemíří. Případný zájem můžete konzultovat telefonicky na mém telefonu 608965069