Caravaning Brno 2023 a naše účast

Spousty našich zákazníků nejen z Moravy už se nemůže dočkat až se začátkem listopadu otevřou brány brněnského výstaviště a dočkají se krásných exponátů od všech karavanových a obytňákových značek, letos samozřejmě opět včetně té naší. MegaMobil bude umístěn v přízemí pavilonu P – to je ten, kde bude méně bílých velkých poloautobusů a víc barevných dodávek.

Letos přivezeme MegaSport 640, který bude připraven k prodeji komukoli z kolemjdoucích s posezónní slevou. Druhým autem na place bude rodinný MegaRevolution 640, třetí který bude také v nabídce k prodeji bude MegaClassic 600 u kterého uvidíme jestli stihneme i překvapení s variantou OPEN ve které můžete obědvat nebo mýt nádobí ze zadní postele. Jako novinku letos budeme vystavovat MegaTwin 620 na podvozku Renault Master, kterého považujeme momentálně za nejlepší výrobek Megamobilu vzhledem k jeho variabilitě i rozměrům. No jen se na něj přijďte podívat, jestli jste ho už nesledovali v našem videu.

Přijďte nám říct jak se vám ve vašich Megamobilech jezdí, kam jste ten svůj letos vzali, co vás při používání překvapilo ale i třeba co jste si na bydlíkách upravili podle svého a do budoucna doporučujete ostatním. Vy, kdo ještě s nákupem váháte nebo hledáte v nepřeberném moři výrobců a prodejců něco výjimečného, určitě se zastavte na našem zeleném koberci taky, a my si tu výjimečnost zkusíme obhájit, pokud ji neuvidíte na první pohled a dotyk 🙂

Pro všechny kdo jsou zvědaví na vestavby MegaMobil a nebo už mají jeden z nich ve své garáži máme VOLNÉ VSTUPENKY o které si pište na mail lukas@rakar.cz . Náhodným kolemjdoucím bohužel vstupenky už nevydáváme, akce z facebooku je ukončena.

Veletrh se koná ve dnech 2.-5.11.2023 v prostorách brněnského výstaviště. Vstupenky jsou v prodeji i na místě kdybyste si zapomněli říct u nás 🙂