Financování a pojištění

Financování

1) Úvěrování pro podnikatele nebo právnické osoby

 • Máme smluvně zajištěné bezkonkurenční úvěrování od GE Moneta Leasing s úrokem na úrovni hypotéky někde kolem 4 % ročně.
  Zodpovědně mohu konstatovat, že až vám spočítám splátky, tak vám “spadne brada” a doposud tuto nabídku ještě nikdo neodmítl a zatím nikdo nepřekonal. Financovali jsme již mnoho nových obytných vozidel a skutečně je úročení tak nízké, že je škoda platit hotově.
 • Každou kalkulaci musíme udělat individuálně a pokud ji pro vás máme dělat, tak potřebuji znát vaše firemní data: počet měsíců splácení a výši akontace, kterou chcete skládat ze svého. Rádi ji pro Vás uděláme, ale prosím pouze v případě skutečného zájmu a ne jenom z pouhé zvědavosti.
 • Protože se většinou úvěruje více jak 500 000 Kč, počítejte s tím, až se bude schvalovat úvěr, že budete muset dodávat hospodářské výsledky firmy. Následné schvalování není nijak komplikované.
 • Dále počítejte s tím, že budete muset vozidlo pojistit kompletní pojistkou s vinkulací ve prospěch Monety.
 • Pojistku si můžete sjednat od kterékoli pojišťovny individuálně, nebo ji umíme sjednat za naprosto úžasnou cenu kolem 15 až 20 tis. ročně – za předpokladu, že máte bonusy. Více k pojištění najdete níže v části “Pojištění”.

2) Úvěrování pro fyzické nepodnikající osoby

 • Dlouhodobě sice spolupracujeme s úvěrovou společností, ale osobně nepovažuji tento produkt za úžasný, a proto hledáme jiný .
 • Čte-li někdo z bankéřů tyto stránky a může nám něco rozumného nabídnout, nechť mě prosím kontaktuje na tel. 608 965 069, Jiří Mayer
 • Jakmile pro vás zdravý produkt najdeme, budeme jej určitě prezentovat, popřípadě si můžete zajistit financování vlastní, od kteréhokoli peněžního ústavu.

Pojištění

Pojistka obytného vozu je pro každého noční můrou a strašákem.
Přečtěte si prosím celý text níže, a snad se přesvědčíte, že tomu tak nemusí být.

Neodpustím si jednu poznámku hned na úvod:

Předpokládám, že nový MEGAmobil si budou kupovat zákazníci, kteří pragmaticky přemýšlejí, umí dobře hospodařit se svými financemi a nejsou ochotni nesmyslně riskovat, tudíž počítají s komplexní pojistkou “allrisk”. Budu tedy dále mluvit pouze o komplexní pojistce a ne pouze o zákonné.
Ale… “Každý strůjcem svého štěstí.” Klidně si uzavřete jenom povinnou zákonnou pojistku. Je to jen na vás.

Veškeré pojištění pro nás zajišťuje náš pojišťovací makléř Mgr. Vít Vojna, který je součástí makléřské skupiny C.E.B, a.s., spolupracující se všemi pojišťovnami a kontakt na něho najdete na stránce Kontakty.

 • Nikdy vás nebudeme tlačit do toho, abyste si uzavřeli pojistku právě u nás, ale naprostá většina našich zákazníků k tomu stejně složitým způsobem nakonec dojde.
 • Pojištění přes nás je totiž nejjednodušší a ve výsledku i nejlevnější. Mnoho pokusů nám dokázat opak zkrachovalo a po obvolávání kamarádů pojišťováků došli k této otřepané frázi po několika dnech sami.
 • Pojištění provedeme během několika desítek minut u nás na prodejně, vše vám rovnou vytiskneme včetně zelené karty a tudíž od nás odjíždíte již pojištěni.
 • V případě úvěru spolupracujeme s úvěrovou společností, které dodáme potřebnou vinkulaci pojištění a máte tak o další starost méně.
 • Náš pojišťovací makléř je zároveň od chvíle pojištění i vaším pojišťovacím makléřem a je nápomocen následně kdykoli v budoucnu při řešení jakékoli situace ohledně pojištění, likvidace škody atd.
 • Pár dní či hodin před předáním vozidla si můžete s makléřem domluvit podrobnosti ohledně pojistky (nakonfigurovat si vaše požadavky) a o to bude rychlejší samotný prodej vozu.
 • Pojišťovací makléř je při předání vozidla buďto osobně přítomen, nebo je na mailu, což nám bohatě stačí.
 • Rozhodně vám udělá přehled pojistek od všech pojišťoven a na vás pak bude si vybrat to pravé ořechové.
 • Od prvního písmene až po poslední jsou vše jen obecné řečičky, takže zkusím konkrétně:
  Většina pojistek nových obytných vozidel, které jsme prodávali v ceně od 1,2 mil do 1,5 mil. Kč se pohybovala v roce 2018 cenově někde v rozmezí 15-22 tis Kč ročně s 10% spoluúčastí, za předpokladu, že máte plné bonusy. Snižující faktory jsou logicky menší bonusy a trvalé bydliště ve velkých aglomeracích, ale to jistě víte, že je u všech pojistek.
 • Samostatnou kategorií jsou pojistky vozidel určených na půjčovnu, ale to už skutečně budeme řešit po telefonu, až se takovýto požadavek vyskytne.

Věřím, že se nám podařilo v pár větách vysvětlit problematiku pojistek a těšíme se na Váš zájem.