Co znamená pojem “vlastní konfigurace”?

“Vlastní konfigurace” znamená, že do prázdné dodávky (platformy) určené k okamžité rezervaci, následné dostavbě a nebo již námi zadané ve výrobě, chcete-li “krabice” (motor, převodovka, barva a výbava od výrobce podvozku, kde již není možné nic měnit), si můžete sami nakonfigurovat jakoukoli výbavu od výrobce vestavby (MegaMobil) – nábytek, potahy, obložení a jinak barevně vytunit interier vozidla přesně dle vašich představ.

Konfiguraci děláme většinou se zákazníkem u nás na provozovně, kde máme vzorníky, a také je většinou možnost okouknout naživo auta u nás na dvoře, a porovnat možnosti. Možné je dělat konfiguraci i na dálku, a právě proto máme stránku s veškerými aktuálními materiály. Finální konfiguraci poté posíláme do Slovinska a pak už jenom čekáme na hotový výrobek. Interierovou konfiguraci musíme dodat nejpozději do okamžiku, kdy dorazí prázdná krabice (Peugeot, Fiat a další) k výrobci do MegaMobilu. Obvykle ji ale dáváme dříve. Jakmile je již odeslaná konfigurace, nemáme rádi změny a většinou to ani již není možné.
Pokud nestihneme auto ve výrobě udat včas, děláme konfiguraci sami a tam už se pak musíte smířit s tím, co jsme my nakonfigurovali. Už jsme ale takto sami nakonfigurovali několik desítek aut a myslím, že námi zvolené kombinace nejsou mimo mísu.
Na konfiguraci výbavy, která se bude montovat až u nás v Rakaru je dost času až do doby, kdy přijede hotové auto k nám na dvůr. Většinu dovýbavy máme obvykle skladem a pokud chcete namontovat něco od jiných výrobců, od kterých běžně nebereme, musíte počítat s prodlevou při objednání těchto komponentů. Obvykle 10-30 dní.
Když nevíte jakou kombinaci barev interieru volit, doporučuji navšítívit na těchto stránkách sekci “prodaná vozidla”, kde můžete vidět profocené interiery vozidel, která nám již prošly rukama. Právě z tohoto důvodu máme tuto sekci na webu, ve které se můžete hrabat ve fotkách a najít si tam inspiraci.


Přeji šťastnou ruku při výběru interieru vašeho nového rodinného obytného vozu. A když nebudete vědět co a jak, volejte mi na tel. 608965069.