Jaký byl veletrh Caravaning Brno 2023

Po pěti dnech sbírání a předávání nových podnětů od návštěvníků, zákazníků a spolupracovníků na veletrhu Caravaning Brno se chceme konečně pochlubit našimi dojmy z této příjemné akce i na svém webu.

Klidné prostředí brněnského výstaviště letos nalákalo víc jak 32 tisíc kolemjdoucích do tří naplněných hal. Megamobil na své návštěvníky čekal uprostřed největší haly P a opět u nás bylo na co se dívat. Jak na zajeté modely, tak na novinky, se k nám letos vraceli návštěvníci v průběhu veletržních dní opakovaně, a měli jsme velkou radost i z těch, kteří za námi přišli napřímo a s jasnou vizí, jelikož nás znali z našich videí na YouTube. Kdo je ještě nezná, ten je najde na tomto odkazu.

Z veletrhu si několik zákazníků odvezlo dokonce i nové vysněné bydlíky, nebo alespoň objednávku s individuální konfigurací výbavy a barev interiéru. Představená novinka Megamobil MegaTwin 620 zaujala svým zpracováním nejen kolemjdoucí, ale všimli si nás třeba i Vanisti.cz a jiná karavanová média. Kdo nepřišel pro auto, ten si mohl vybrat na našem stánku alu kola od Ronalu nebo wi-fi routery a rádia od německého výrobce Zenec. Zavedeným parťákem je náš kolega z Plzně se všelijak tvarovanou a hlavně promyšlenou termoizolací jeho firmy König surf. Ve spolupráci se všemi jmenovanými samozřejmě pokračujeme i po veletrhu a tak kdybyste chtěli svůj vůz vylepšit v těchto směrech, dejte nám vědět a my se za vás u nich přimluvíme.

Nepopiratelně přátelská atmosféra byla příjemným doplňkem nejen v karavankempu uvnitř výstaviště, ale i “na výstavním place” a především na úvodním setkání vystavovatelů, na kterém bylo poznat, že karavanová komunita dokáže držet pospolu i když občas sází při ruletě každý na různé barvy.

Poznámka pod čarou:
Pokud to čte ten mladej kolega, kterej vyhrál toho vzácnýho ruma, ať si na nás vezme kontakt a pozve nás na tu otvíračku lahve za 20 let.

Vám, kteří jste se zastavili během veletržních dní na zeleném koberci, DĚKUJEME, a těšíme se na všechny při dalších ročnících, které pro nás pořadatelé každým rokem vylepšují a tak děkujeme zároveň v jedné větě i jim do Brna do kanceláří.

Kdo jste veletrh nestihli nebo nemohli navštívit, nezoufejte. Abychom doplnili stavy, tak momentálně naskladňujeme nová vozidla a některá mají ještě volné konfigurace interiérů i dovýbav, některá mají veletržní slevu a dokonce zbylo i něco po půjčovně, kde je sleva oproti novému zhruba 150.000,- Kč. Pokud čtete tento text ještě v listopadu 2023, stále dobíhá i jiná veletržní akce „Pytel plný slev ke každé objednávce“. V této akci dostanete zdarma výbavu v hodnotě minimálně 50.000,- Kč ke každému nově objednanému vozidlu.