Výklopný nosič elektrokol Sawiko

1 638 € (41 600 Kč) včetně 21% DPH
Přepočet na Kč je pouze orientační.

Cena pro přímý prodej bez montáže. Montáž dohodou dle náročnosti
Dostupnost: běžně skladem

Popis

Sawiko VAN-BIKE-2 je odklopný nosič elektrokol na obytné vestavby Stellantis :Fiat, Opel, Peugeot, Citroen od r.v. 2006. Podmínkou jsou stejné venkovní panty dveří jako na obrázku. Ve skupině Stellantis existují i jiné druky pantů na které nelze tento nosič použít. Zde je vhodné nafotit váš pant a konzultovat s námi.
Jedná se o velmi kvalitní, praktický a použitelný nosič 2 elektrokol, který lze i s naloženými koly odklopit a lze normálně otevírat zadní křídlové dveře. Existuje i varianta pro 3 elektrokola (+ 6 000 Kč). Nosič není uchycen na dveřích, ale na karoserii přes panty dveří. Neničí se tedy závěsy dveří a dveře samotné. Celková nosnost nosiče je 80 kg, jeho hmotnost je cca 20 kg. Má vlastní osvětlení a je tedy jedno, zda zakrýváte zadní světla auta. Je k němu potřeba dle předpisů vždy třetí SPZ. Zadní osvětlení nosiče můžeme mít buďto s normálními žárovkami a nebo s LED žárovkami. Pokud máte na autě již namontované tažné zařízení se 13ti polovou zásuvkou, není potřeba dělat elektroinstalaci na autě, a máte ušetřeno. Pokud nemáte tažné zařízení, je potřeba dokoupit sadu elektroinstalace s jednotkou pro LED světla, a samozřejmě provést zapojení elektroinstalace.

Nosič prodáváme pouze s montáží, protože jsou nutné úpravy jak auta, tak elektroinstalace a dokonce i samotného nosiče Sawiko. Z výrobního závodu přijede v balení v rozmontovaném stavu. Je potřeba speciální nářadí a není to tedy úplně legrace a zábava dělat si to doma v garáži. I našemu mechanikovi, který jich už několik namontoval, zabere odborná montáž celý den.

Cena je pouze za nosič bez montáže.
V případě, že nemáte tažné, stojí sada elektroinstalace cca. 3 000 Kč, montáž nosiče cca. 5000 Kč. Ceny jsou orientační a můžou se měnit.

Máte zájem? Volejte +420 608 965 069, pište info@megamobil.cz.